6 lutego 2013 - Siódma edycja Gminnego Turnieju Gier Świetlicowych

Zdjęcie

Podczas ferii zimowych, w środę 06 lutego 2013, odbyły się rozgrywki finałowe siódmej edycji Gminnego Turnieju Gier Świetlicowych organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Marcinowicach.

Tegoroczne zawody finałowe odbywały się w Świetlicy Wiejskiej w Wirach i brało w nich udział aż 60 finalistów z 17 świetlic.

Świetlicę w Śmiałowicach reprezentowali: Natalia Chowaniec i Sebastian Żółkiewski – w kategorii zawodników do lat 13 oraz Gabriela Woźna i Dastin Wróbel – w kategorii powyżej lat 13. Zawodnikom towarzyszyła instruktorka Świetlicy, pani Magdalena Zając.

Naszym reprezentantom nie udało się uplasować na premiowanych miejscach. Jednak Natalia Chowaniec, grająca w chińczyka w kategorii wiekowej do lat 13, wygrała aż 9 rund i dopiero w 10-tej rundzie została pokonana przez swojego przeciwnika. Grała z wielkim zaangażowaniem i determinacją i w tej edycji turnieju niewątpliwie okazała się naszą najlepszą zawodniczką. Cała śmiałowicka ekipa była z niej bardzo dumna.

Na zakończenie Turnieju każdy z naszych zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.