Kwiecień 2017 - Początek cyklu wyjazdów na basen

 

 

 

Rozpoczynają się cykliczne wyjazdy dzieci ze Świetlicy Dziecięcej w Śmiałowicach na basen w Żarowie. Dzieci będą korzystać z basenu dwa razy w miesiącu - w czwartki.

 

Zjeżdżalnia, brodzik i basen oraz jacuzzi i wanna z hydromasażem, a nawet bicze wodne - to atrakcje, z których mogą  korzystać uczestnicy czwartkowych wyjazdów na krytą pływalnię.
Czas spędzony na basenie jest dla dzieci doskonałym relaksem i zachętą do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzieci pod opieką ratowników i opiekunów mogą wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać ze wszystkich atrakcji tego obiektu. Zabawy w wodzie, oprócz korzyści zdrowotnych, przysparzają wszystkim uczestnikom wiele frajdy i radości oraz zachęcają do uprawiania sportu.  

 

XX

 

W wyjazdach na basen mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym - listę uczestników sporządza instruktorka Świetlicy Dziecięcej, pani Magdalena Szymska.

Warto dodać, że organizacja tego przedsięwzięcia wspierana jest przez wolontariuszy, pracujących na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Śmiałowice, którzy sprawują opiekę nad dziećmi od momentu ich wejścia do autobusu aż do powrotu z basenu. Natomiast przejazdy zapewnia autobus szkolny udostępniony nam przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Marcinowicach. Wyjazdy odbywają się sprzed budynku świetlicy w Śmiałowicach o godz. 16.30, zaś powroty przewidywane są ok. godz. 19.00.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wyjazdów na najbliższe trzy miesiące:


                                20  i  27  kwietnia
                                11  i  25  maja
                                  8  i  22  29  czerwca


Należy podkreślić, że realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki współpracy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Śmiałowice z Sołectwem Gołaszyce oraz z Dyrekcją Zespołu Szkół w Marcinowicach.

 

 

zdjęcia >>>

 

 

<<< powrót
Tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl