Poniedziałek, 3 lipca 2017 - wycieczka do Energylandii

 

 

Wakacyjne wycieczki dla dzieci i młodzieży wchodzą na stałe do naszego kalendarza. Ubiegłoroczne wakacje rozpoczęły się wycieczką do Minieurolandu w Kłodzku, a zakończyła je wyprawa do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie k. Opola.
Tegoroczne wakacje również zaingurowane zostały wycieczką - najdłuższą, najdalszą i najliczniejszą z dotychczasowych wycieczek, a jej celem był największy park rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze k. Krakowa. W wycieczce wzięło udział ponad 60 uczestników. Wyjazd tak licznej grupy dzieci był możliwy dzięki życzliwości Dyrekcji Zespołu Szkół w Marcinowicach, która udostępniła nam autobus, oraz dzięki wsparciu pana Beystera, ktory zafundował dzieciom dodatkowego busa.

Park podzielony jest na kilka stref dostosowanych do możliwości dzieci i młodzieży - z których mogą korzystać w zależności od ich wieku, wzrostu i upodobań. Oprócz ekstremalnych, bardzo szybkich i wysokch urządzeń, wywołujących największe emocje, są też tradycyjne karuzele, kolejki, zjeżdżalnie i innne urządzenia rozrywkowe lubiane przez dzieci. Ponadto wydzielono strefę letniego wypoczynku, przypominającą zatokę u wybrzeża tropikalnej wyspy, z pirackim statkiem, plażą i wygodnymi leżakami.

Bilety wstępu uprawniały dzieci do korzystania ze wszystkich urządzeń i atrakcji parku - których jest aż kilkadziesiąt - bez ograniczeń i limitów. Jedynym ograniczeniem była godzina zamknięcia parku.
Czas spędzony wśród niezwykłych urządzeń w Energylandii upłynął dzieciom tak szybko, że nie zdążyły zakosztować wszystkich zgromadzonych tam atrakcji i mimo zmęczenia ogromem wrażeń, z prawdziwym żalem opuszczały bajkowy Park, żegnane przez sympatyczne, kolorowe pluszaki.

 

 

zdjęcia >>>

 

 

 

<<< powrót
Tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl